Nejčastější dotazy
Chci se s vámi potkat. Kam můžu přijít?
Pokud máte zájem o jakoukoliv naši službu nebo produkt, napište nám na e-mail studio@blacarts.com nebo nám zavolejte na telefonní číslo v kontaktech. Rádi se s Vámi potkáme a vše společně probereme.
Kde najdu váš ceník?
Vzhledem k širokému portfoliu věcí, které děláme a umíme, běžný tabulkový ceník nemáme. Orientační ceny si však můžete prohlédnout na stránce Naše produkty. Na jakýkoliv jiný produkt Vám rádi připravíme cenovou nabídku. Stačí nám napsat na e-mail studio@blacarts.com a popsat Váš požadavek.
Co všechno nabízíte?
Prakticky cokoliv, co se týká reklamy a grafického designu. Umíme standardní věci, ale když je to nutné, dokážeme vymyslet i nestandardní řešení. Denně však připravujeme vizitky, letáky, brožury, katalogy, bannery, rollupy, reklamy, pozvánky atp. Pokud máte zájem o cokoliv specifického, napište nám na e-mail studio@blacarts.com. Rádi to s Vámi probereme.
Používáte komerční šablony?
Ať už nás poptáte kvůli vytvoření čehokoliv, nikdy k tomu nepoužíváme žádné komerční šablony, ale vše si vytváříme sami. Jde nám především o to, abychom Vám, zákazníkům, nabídli jedinečný výsledek, který nebude mít již nikdo jiný.
Musím si tisk a výrobu zařídit sám?
Standardně klientům vše zařídíme my. Ať už jde o tisk letáků a vizitek, výrobu razítka a samolepek nebo potisk rollup fólie, kterou Vám i namontujeme do nového rollup systému.
Dostanu po dokončení zakázky tisková i zdrojová data?
Tisková data jsou standardním výstupem a po dokončení zakázky Vám je nahrajeme na náš online disk, kde si je můžete stáhnout. Zároveň ale zůstávají uložená i na našem interním disku pro případ, že byste si je smazali apod. Jinak je to však u zdrojových dat, které standardně nepředáváme.
Dostanu tiskové soubory na flash disku, CD nebo DVD?
V dnešní době internetu je použití fyzických nosičů, zvlášť pro tento účel, ve většině případů neekonomické a také časově zbytečně náročné. Tisková data Vám však rádi nahrajeme na náš online disk, ze kterého si je můžete pohodlně stáhnout.
Uděláte mi editovatelnou šablonu ve Wordu?
Šablony pro MS Word bohužel nenabízíme. Rádi Vám však připravíme editovatelné PDF, kde se nemusíte bát, že se cokoliv pokazí.
Copyright © 2024 BLAC Arts s.r.o.
Ochrana osobních údajů