Zde najdete většinu věcí, co pro Vás umíme připravit nebo vyrobit. Pokud jste však nenašli to, co jste hledali, napište nám na e-mail studio@blacarts.com a rádi s Vámi probereme Váš požadavek a možnosti jeho výroby.
Vizitky
Ať už potřebujete běžné vizitky nebo informační, slevové a dárkové kartičky, rádi se Vám postaráme o jejich vzhled i o jejich výrobu z nejrůznějších materiálů s možností zušlěchtění.
od 650 Kč + výroba
Reklamní plochy
Dát vědět o svém podnikání okolí je velmi důležité, proto nenechte nic náhodě a obraťte se na nás. Rádi Vám připravíme jak grafiku, tak i výrobu samotného banneru.
od 1 500 Kč + výroba
Katalogy a brožury
Hledáte dodavatele, který si poradí s přípravou krásného a přehledného katalogu produktů nebo brožury k Vašemu výrobku či podnikání? Obraťte se na nás, rádi Vám vše připravíme dle Vašich požadavků.
od 1 750 Kč + výroba
Letáky
S propagací Vašeho podnikání nebo produktu, případně i kulturní akce, Vám skvěle pomůže správně vytvořený leták. Rádi Vám takový připravíme, ať už jednoduchý nebo skládaný.
od 890 Kč + výroba
Rollupy
Je jedno, zda se bude jednat o jednoduchou nebo složitou grafiku, komplexní řešení několika rollupů nebo budete chtít jen rollup vytisknout a smontovat. O tohle všechno se Vám rádi postaráme.
od 1 450 Kč + výroba
Reklamní cedule a bannery
Potřebujete reklamní cedule nebo kompletní značení v areálu Vaší firmy? Rádi se o to postaráme a doporučíme vhodné materiály do interiéru i exteriéru.
od 750 Kč + výroba
Nápojové lístky
Nezapomeňte, že kvalitně zpracovaný a přehledný nápojový nebo jídelní lístek bude pro Vaše zákazníky velkým přínosem. Vaše nové lístky Vám rádi připravíme i vyrobíme.
od 1 500 Kč + výroba
Pozvánky a blahopřání
Pokud je pro Vás oslava narozenin, příchod nového člena rodiny na svět nebo svatba vyjímečnou životní událostí, jistě si zaslouží i vyjímečné pozvánky. Vše s Vámi zkonzultujeme, připravíme i vyrobíme.
od 750 Kč + výroba
Razítka
I s razítky se dá dnes již vymyslet spoustu zajímavostí. Ozvěte se nám a připravíme Vám také nevšední a přitom funkční razítko, ať už dřevěné nebo samonamáčecí.
od 250 Kč + výroba
Webové stránky
E-shopy a rozsáhlé korporátní systémy sice neděláme, ale když potřebujete pro svoje podnikání jednoduché a moderní webové stránky, připravíme Vám je a rádi.
od 15 000 Kč + výroba
Dárkové poukazy
Dárkový poukaz je svým způsobem dárkem samotným, proto by měl zaujmout i jeho vzhled. Nabízíme Vám přípravu běžných i luxusních poukazů, s možností povrchového zušlechtění.
od 650 Kč + výroba
Reklamní pexesa
Pro svoji propagaci můžete zvolit i populární reklamní pexeso, které Vám připravíme přesně dle Vašich představ a v prakticky jakémkoliv formátu. Volba je jen na Vás.
od 1 450 Kč + výroba
Reklamní kalendáře
Jedná se o ideální dárkový předmět pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance, kolegy nebo i rodinné příslušníky. Reklamní kalendáře Vám připravíme na míru přímo pro Vás, s firemním logem i bez něj.
od 1 450 Kč + výroba
Gravírování
Jak zajistit, aby potisk vydržel co nejdéle? Gravírováním. Umíme gravírovat flash disky, visačky, jmenovky a další. Obraťte se na nás, společně pro Vás vymyslíme to nejlepší řešení.
od 300 Kč + výroba
Copyright © 2023 BLAC Arts s.r.o.
Ochrana osobních údajů