FAQ
Na co se nejčastěji ptáte a co vás zajímá?
Kde najdu váš ceník?
Vzhledem k velkému námi nabízenému portfoliu služeb a produktů veřejný ceník nemáme. Každou zakázku ale bereme ojediněle. Proto se na nás obraťte a my vám cenu rádi připravíme na míru dle vašich požadavků.
Co všechno nabízíte?
Letáky, vizitky, katalogy, bannery, rollupy, loga nebo se nás raději zeptejte... Děláme toho skutečně dost a ještě mnohem více. Postaráme se o vás nebo váš podnik tak, že všechno už budete komunikovat jen s námi. Našim klientům takhle usnadňujeme práci již dlouhou dobu.
Dostanu po dokončení zakázky tisková i zdrojová data?
Tisková data, tedy konkrétně tiskové PDF dostanete automaticky po dokončení zakázky. Zdrojová data však zůstávají u nás, pokud není smluvně ujednáno jinak. Smysl vidíme v tom, že zdrojové soubory obsahují naše know-how a také existuje riziko nevhodných editací cizí osobou.
Dostanu tiskové soubory na flash disku, CD nebo DVD?
Fyzické paměťové nosiče, o které v poslední době klesá zájem, na předávání dat klientům již nepoužíváme. Data vám ale nahrajeme na naši webovou službu na adrese clientzone.blacarts.cz/vase-firma, popř. na Úschovna nebo WeTransfer. Pokud by data byla odstraněna dříve, než jste je stačili stáhnout, dejte nám vědět na studio@blacarts.com. Nahrajeme je pro vás znovu.
Uděláte mi editovatelnou šablonu ve Wordu?
Takové služby bohužel nenabízíme. Můžeme vám ale připravit editovatelnou šablonu v PDF. Někteří naši klienti takovou službu využívají např. k editaci denního menu v restauraci.
Musím si tisk a výrobu zařídit sám?
Ne, součástí našich služeb je zpracování zakázky včetně tisku/vyrobení až po dopravu ke klientovi. V případě vzdálenějších klientů zasíláme výrobky službou DPD.
Chci se s vámi potkat. Kam můžu přijít?
Dejte nám předem vědět na číslo v kontaktech nebo e-mail. Rádi naplánujeme schůzku u dobré kávy a vaši zakázku probereme osobně.